مولفین

کتاب بزرگترین میراث بشر است و ما در هوش‌برتر به نشر آن و پشتیبانی از مولفین علاقه‌مندیم. در این راستا موسسه هوش‌برتر  تا کنون تعدادی کتاب را از مولفین مختلف منتشر کرده و در پی توسعه و گسترش فعالیت‌های خود در این حوزه هستیم.  مایه افتخار است که بتوانیم در این حوزه با مولفین و ناشرین گوناگون همکاری داشته باشیم.  از نظر ما هیچ محدودیتی برای نشر کتب الکترونیکی از نظر محتوا و یا قالب برای مولفین وجود ندارد و در صورتی که نیاز به اخذ مجوزهای قانونی برای نشر کتاب خود دارید می‌توانید از خدمات شایسه انتشارات پارسیان البرز استفاده کنید. 

شرایط همکاری با مولفین

در صورت تمایل به همکاری لطفاً بندهای زیر را در نظر داشته باشید. این‌ها مهمترین بخش‌های شرایط همکاری موسسه هوش‌برتر با مولفین است که ممکن است فراخور نیاز در آینده تغییر کند. 
  • نشر کتاب تنها به صورت الکترونیکی و در قالب PDF خواهد بود. 
  • خلاصه و برداشت آزاد از کتب معروف و پرفروش مورد استقبال و پذیرش خواهد بود. 
  • جلوگیری از نشر غیر قانونی کتاب در حوزه مسئولیت‌های این موسسه نیست. 
  • موسسه هوش برتر تنها ۲۰ درصد از درآمد حاصل از فروش را به عنوان حق الزحمه دریافت می‌کند.
  • ساخت صفحه محصول کتاب و هر بار تغییرات اساسی مربوط به آن بر عهده موسسه هوش‌برتر است و مشمول هزینه‌ای است که فروش کتاب الکترونیکی کسر خواهد شد. 
  • موسسه هوش برتر فعالیتی در خصوص مجوز چاپ و ثبت آن در مراجع قانونی نخواهد داشت و صرفاً در حوزه بازاریابی و فروش آن فعال خواهد بود. 

شیوه اجراء

در صورت تمایل لطفاً فایل PFD کتاب خود را به همراه معرفی یک صفحه ای از خود به آدرس goldasteh@hooshebartar.com ارسال بفرمایید و در عنوان آن عبارت “کتاب من” و نام و نام خانوادگی خودتان را قید کنید. اثر نگارش شده شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد.

25% تخفیف
پوچ
بن 50 هزار تومانی
شانستو دوباره امتحان کن
پوچ
10 درصدتخفیف
15 درصدتخفیف
پوچ
بن 30 هزار تومانی
کتاب الکترونیکی رایگان
شانستو دوباره امتحان کن
پوچ
شانست رو امتحان کن برنده شو!
ایمیل خودتون رو وارد کنید و چرخونه رو بچرخونید
جوایز هوش برتر