مجتمع آموزشی هوش برتر - پرسش و پاسخ های متداول 
تخفیف برای ناجا، امور بانوان شهرداری، کمیته امداد امام خمینی

تلگرام هوش برتر

آزمون Online

نقشه کشی با اتوکد

حسابداری با هلو

آموزش رباتیک

UCMAS

زبان فریزبی

مهارت های 7 گانه icdl

آموزش Excel  حرفه ای

آموزش access حرفه ای

فتوشاپ Photoshop

HTML - CSS - JQUERY

PHP مقدماتی و حرفه ای


طراحی وب سایت پیمان

جهت تبادل لینک تماس بگیرید


امروز : 97/05/26 - 01:08:23
آدرس آی پی شما : 54.198.27.243
تعداد بازدید امروز : 18
این ماه : 3,043
بازدید امسال : 18,962
کل بازدید: 196,877

پرسش و پاسخ های متداول
آیا مجتمع آموزشی هوش برتر می تواند برای کارآموزان گواهی اشتغال به تحصیل جهت ارائه به آموزشگاه های رانندگی یا محل هایی از این قبیل صادر کند ؟

خیر ، گواهی اشتغال به تحصیل فقط و فقط از طریق مدرسه و نهاد های وابسته به وزارت آموزش و پرورش امکانپذیر است و مجتمع آموزشی هوش برتر تحت نظارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که زیر نظر وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی است فعالیت می کند.


اگر کار آموزی دو بار در آزمون عملی دوره مردود گردید ، آیا می تواند مجدداً در آزمون کتبی شرکت و پس از قبولی مجدداً در آزمون عملی شرکت نماید ؟

خیر ، شرکت در آزمون مجدد کتبی و عملی پس از دوبار مردودی ، چه در آزمون کتبی و چه در آزمون عملی منوط به ثبت نام مجدد کارآموز و گذرانیدن دوره است.


نحوه محاسبه نتیجه کلی از آزمون کتبی و عملی در گواهینامه به چه صورت است؟

25% نمره کتبی +%75 نمره عملی = نمره اصلی در گواهینامه


آیا کسانیکه در آزمون عملی متمرکز(بار اول) به هر دلیلی نتوانستند شرکت کنند  و یا حد نصاب نمره قبولی را کسب نکرده اند ، فرصتی برای آزمون مجدد عملی دارند ؟

بلی . یک بار دیگر فرصت دارند با توجه به همان نمره کتبی که محفوظ است در آزمون عملی مجدد شرکت کنند.


امکان شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای برای کسانی که قبلاً (یک سال ، شش ماه و یا حتی 2 ماه قبل) دورهء آن را در آموزشگاه گذرانیده اند ولی به دلایل گوناگون نتوانستند در آزمون پایان دوره سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنند ، امکانپیر است ؟

خیر ، کارآموزان هر دوره تنها می توانند در آزمون فنی و حرفه ای پایان دوره آموزشی خود شرکت کنند. در صورتی که کارآموزی نتوانست در آزمون آن دوره شرکت کند ، باید در آزمون مجدد دوره بعدی شرکت کند. اما در صورتیکه مدت زمان زیادی (بیشتر از 2 ماه)از پایان دوره کارآموز گذشته است ، کارآموز می بایست با پرداخت مجدد شهریه در دوره آموزشی شرکت کرده و مراحل آزمون را مجدداً طی کند.