تخفیف برای ناجا، امور بانوان شهرداری، کمیته امداد امام خمینی

تلگرام هوش برتر

آزمون Online

نقشه کشی با اتوکد

حسابداری با هلو

آموزش رباتیک

UCMAS

زبان فریزبی

مهارت های 7 گانه icdl

آموزش Excel  حرفه ای

آموزش access حرفه ای

فتوشاپ Photoshop

HTML - CSS - JQUERY

PHP مقدماتی و حرفه ای


طراحی وب سایت پیمان

جهت تبادل لینک تماس بگیرید


امروز : 98/01/04 - 11:03:33
آدرس آی پی شما : 54.90.204.233
تعداد بازدید امروز : 215
این ماه : 539
بازدید امسال : 539
کل بازدید: 225,763

پرسش و پاسخ های متداول
آیا مجتمع آموزشی هوش برتر می تواند برای کارآموزان گواهی اشتغال به تحصیل جهت ارائه به آموزشگاه های رانندگی یا محل هایی از این قبیل صادر کند ؟

خیر ، گواهی اشتغال به تحصیل فقط و فقط از طریق مدرسه و نهاد های وابسته به وزارت آموزش و پرورش امکانپذیر است و مجتمع آموزشی هوش برتر تحت نظارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که زیر نظر وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی است فعالیت می کند.


اگر کار آموزی دو بار در آزمون عملی دوره مردود گردید ، آیا می تواند مجدداً در آزمون کتبی شرکت و پس از قبولی مجدداً در آزمون عملی شرکت نماید ؟

خیر ، شرکت در آزمون مجدد کتبی و عملی پس از دوبار مردودی ، چه در آزمون کتبی و چه در آزمون عملی منوط به ثبت نام مجدد کارآموز و گذرانیدن دوره است.


نحوه محاسبه نتیجه کلی از آزمون کتبی و عملی در گواهینامه به چه صورت است؟

25% نمره کتبی +%75 نمره عملی = نمره اصلی در گواهینامه


آیا کسانیکه در آزمون عملی متمرکز(بار اول) به هر دلیلی نتوانستند شرکت کنند  و یا حد نصاب نمره قبولی را کسب نکرده اند ، فرصتی برای آزمون مجدد عملی دارند ؟

بلی . یک بار دیگر فرصت دارند با توجه به همان نمره کتبی که محفوظ است در آزمون عملی مجدد شرکت کنند.


امکان شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای برای کسانی که قبلاً (یک سال ، شش ماه و یا حتی 2 ماه قبل) دورهء آن را در آموزشگاه گذرانیده اند ولی به دلایل گوناگون نتوانستند در آزمون پایان دوره سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنند ، امکانپیر است ؟

خیر ، کارآموزان هر دوره تنها می توانند در آزمون فنی و حرفه ای پایان دوره آموزشی خود شرکت کنند. در صورتی که کارآموزی نتوانست در آزمون آن دوره شرکت کند ، باید در آزمون مجدد دوره بعدی شرکت کند. اما در صورتیکه مدت زمان زیادی (بیشتر از 2 ماه)از پایان دوره کارآموز گذشته است ، کارآموز می بایست با پرداخت مجدد شهریه در دوره آموزشی شرکت کرده و مراحل آزمون را مجدداً طی کند.