تخفیف برای ناجا، امور بانوان شهرداری، کمیته امداد امام خمینی

تلگرام هوش برتر

آزمون Online

نقشه کشی با اتوکد

حسابداری با هلو

آموزش رباتیک

UCMAS

زبان فریزبی

مهارت های 7 گانه icdl

آموزش Excel  حرفه ای

آموزش access حرفه ای

فتوشاپ Photoshop

HTML - CSS - JQUERY

PHP مقدماتی و حرفه ای


طراحی وب سایت پیمان

جهت تبادل لینک تماس بگیرید


امروز : 98/01/04 - 11:03:51
آدرس آی پی شما : 54.90.204.233
تعداد بازدید امروز : 224
این ماه : 548
بازدید امسال : 548
کل بازدید: 225,772

طراحی گرافیک رایانه ای (Adobe Photoshop) 

فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است که توسط شرکت Adobe Systems توسعه یافته است . این نرم افزار برای انجام کارهای خارق العاده و شگفت انگیز بر روی عکس ها بکار می رود. همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند ، به نوعی نیازمند به یادگیری این نرم افزار هستند. ابزاریهای فتوشاپ برای همه نوع تصویرسازی ثابت و متحرک قابل استفاده است. گرافیست ها ، ناشرین کتب و مجلات ، چاپخانه ها ، شرکت های تبلیعاتی ، طراحان سایت ، عکاس ها ، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها ، انیمیشن سازها و …. همگی می توانند از  فتوشاپ برای بهبود و توسعه فعالیت های خود استفاده کنند فتوشاپ در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به شمار می آید .

 

 نرم افزار Adobe Photoshop  محبوب ترین برنامه برای ایجاد و اصلاح تصاویر است و همچنین یکی از محصولات با ارزش شرکت Adobe می باشد . این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود را به راحتی دستکاری ، برش و تغییر اندازه دهند . این نرم افزار بیشتر در میان عکاسان و طراحان گرافیک حرفه ای محبوب است . اگر چه  فتوشاپ برای ویرایش عکس ها و پرینت طراحی شده ، اما فتوشاپ به طور فزاینده ای برای تولید عکس مخصوص وب نیز استفاده می شود .

 

 فتوشاپ همچنین ارتباط قوی با دیگر نرم افزار های Adobe برای ویرایش ، ساخت انیمیشن و CD های آموزشی دارد . فایل ها در فرمت اختصاصی فتوشاپ (PSD) می تواند به سایر نرم افزار های Image Ready ، Illustrator ، Premiere، After Effects و Encore DVD منتقل شود.

فتوشاپ می تواند با چندین نمونه ی رنگی از جمله موارد زیر سر و کار داشته باشد :

* نمونه ی رنگی RGB

* نمونه ی رنگی LAB

* نمونه ی رنگی CMYK

* نمونه ی رنگی سیاه و سفید

* نمونه ی رنگی Bitmap

* نمونه ی رنگی Duotone

کاربرد های فتوشاپ بخش عمده ای از محیط اطراف ما رو در بر گرفته ، عکس های پرسنلی ، پوستر های تبلیغاتی ، کارت های ویزیت ، بنر ها ، سربرگها ، رابط گرافیکی نرم افزار ها ، جلد نشریات ، تیتراژ فیلم ها ، محیط گرافیکی سایت ها و...  همگی برای زیباتر شدن و حتی به وجود آمدن ، باید یک بار از زیر دست های هنرمند فتوشاپ عبور کنند.

 

این دوره یکی از مهمترین بخش های دیپلم رشته طراحی گرافیک رایانه ای می باشد. نرم افزار پایه در این دوره Adobe Photoshop است. شهریه این دوره برای سال 1396 مبلغ 4،900،000 ریال می باشد.


پیش نیازکاربر نرم افزار اداری - رایانه کار ICDL درجه 2


محل برگزاری دورهمحل برگزاری این کارگاه مجتمع آموزشی هوش برتر، واقع در تهرانسر می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

در این دوره ثبت نام کنید :