تخفیف برای ناجا، امور بانوان شهرداری، کمیته امداد امام خمینی

تلگرام هوش برتر

آزمون Online

نقشه کشی با اتوکد

حسابداری با هلو

آموزش رباتیک

UCMAS

زبان فریزبی

مهارت های 7 گانه icdl

آموزش Excel  حرفه ای

آموزش access حرفه ای

فتوشاپ Photoshop

HTML - CSS - JQUERY

PHP مقدماتی و حرفه ای


طراحی وب سایت پیمان

جهت تبادل لینک تماس بگیرید


امروز : 98/01/04 - 11:03:09
آدرس آی پی شما : 54.90.204.233
تعداد بازدید امروز : 208
این ماه : 532
بازدید امسال : 532
کل بازدید: 225,756

دوره های زبان Frisby College

کالج فریزبی در سال 1995 توسط مارتین فریزبی در انگلستان تاسیس شده و نام دیگر این موسسه خانه زبان فریزبی است. کالج فریزبی  درکشور انگلستان با برخورداری از جایگاهی حائز اهمیت و دارای درصدی بسیار بالا در قبولی آزمون های ESOL و IELTS وTOEFL دانشگاه کمریج است. در حال حاضرکالج فریزبی علاوه بر اداره مرکز تربیت مدرس INTESOL، مجری دوره های آموزشی انگلیسی در زمینه حقوق و برگزاری آزمون TOLES است.

کالج فریزبی علاوه بر همکاری مستقیم با دانشگاه ویتربو ایتالیا و کالج وابسته به آموزش و پرورش دوا (Deva) در رومانی، با دانشگاه زبان شناسی کیف و دانشگاه Mariupol همکاری دارد. از میان نمایندگی های کالج فریزبی در 25 کشور و40 مرکز دنیا می توان به Kolumbus Sprachreisen در آلمان، Feriencamps در سوئیس، Hermosa Sprachreisenin در استرالیا، سفارت سلطنتی تایلند در لندن و MB Scambi Culture در ایتالیا اشاره کرد.  مارتین فریزبی علاوه بر مدیریت کالج فریزبی به عنوان مامور ارتباطات خاورمیانه موسسه ASIC (موسسه خدمات اعتبار بخشی بین‌المللی برای مدارس و دانشگاهها) و همچنین به عنوان بازرس مراکز ASIQUAL (موسسه ای که دستاوردهای علمی و مهارت های دانش آموزان را میسنجد) فعالیت می کند.

کالج فریزبی کیفیت بسیار بالایی در برگزاری دوره های آموزشی و آزمون ها دارد و مدرسین آن نیز افراد متخصص و با تجربه ای هستند و از روش های نوین و مفاد آموزشی بروز بهره می‌برند که توسط خانه زبان فریزبی بصورت انحصاری برای کالج فریزبی و شرکایش تولید شده‌اند.

تمامی مفاد درسی با سطح دوره‌ها هماهنگ بوده و مطابق با چهارچوب آموزش زبان اروپا طراحی شده است که شامل سطوح مختلف از مبتدی A1 تا پیشرفته C1 می‌باشد. کالج فریزبی همچنین برنامه‌های آموزشی ویژه‌ای برای تربیت مدرس، مشاغل و اقامت دارد.

در گروه سنی کودک 7 سری کتاب (Starter,1,…,6) جهت ارائه در 21 ترم آموزشی وجود دارد. هر ترم آموزشی بین 29 تا 33 ساعت می باشد. در این سیستم آموزشی مطالب و محتویات هر سطح با افزایش سن کودک گسترده ­تر می­شود و آموزش درکلیه سطوح خردسال و کودک بصورت غیرمستقیم و همراه با خلاقیت، شعر، کاردستی و ... می­باشد. شیوه نوین آموزشی این مجموعه با هدف توسعه ذهن طراحی شده است.

زبان آموز در این سنین با توجه به تعیین سطح وارد مجموعه و ترم مناسب با دانش خود می‌شود. در صورتیکه زبان آموز از قبل در هیچ دوره آموزشی زبان شرکت نکرده باشد، در سطح Starter قرار می­گیرد و همزمان با مطالب کتاب Starter، الفبا را نیز به تدریج آموزش می‌بیند. 

در این دوره زبان آموز می تواند در آزمون های YLE- Starters, Movers, Flyers دانشگاه کمبریج شرکت نماید.

زبان ­آموز پس از گذراندن این دوره آموزشی با تعیین سطح وارد دوره نوجوان کالج می شود.

ارزیابی این گروه از زبان آموزان در سطح starter بصورت کیفی و بعد از آن تا پایان دوره بصورت کمی و از طریق برگزاری آزمون های استاندارد کالج می باشد. شرط ورود به ترم بالاترکسب نمره حداقل 75 از 100 می باشد.

دوره آموزشی گروه سنی نوجوان شامل 6 سطح می­باشد که از سطح Starter شروع و تا سطح Advanced ادامه می یابد. در این دوره زبان آموز می‌تواند در آزمون­های KET وPET دانشگاه کمبریج شرکت نماید.

برخی ویژگی‌های این دوره:

*  آموزش مهارت‌های چهارگانه (Speaking-Listening-Reading-Writing) با استفاده از نرم افزارهای آموزشی سمعی و بصری جذاب. 

*  استفاده از کارکترهای کتاب جهت ساخت فیلم‌های کوتاه آموزشی.

*  تمرکز و تقویت مهارت مکالمه و تولید زبان با دستور زبان صحیح.

*  رفع مشکلات راجع در سیستم آموزشی کشورهایی که زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی آموزش داده می‌شود.

*  تغییر نگرش زبان‌آموزان نسبت به دنیای اطراف با هدف استفاده بهینه از دانش زبان و بکارگیری آن بصورت عملی.

ارزیابی این گروه از زبان آموزان از طریق برگزاری آزمون های استاندارد کالج می باشد. شرط ورود به ترم بالاتر کسب نمره حداقل 75 از 100 می باشد.

 


پیش نیازندارد


محل برگزاری دورهمحل برگزاری این کارگاه مجتمع آموزشی هوش برتر، واقع در تهرانسر می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

در این دوره ثبت نام کنید :