تخفیف برای ناجا، امور بانوان شهرداری، کمیته امداد امام خمینی

تلگرام هوش برتر

آزمون Online

نقشه کشی با اتوکد

حسابداری با هلو

آموزش رباتیک

UCMAS

زبان فریزبی

مهارت های 7 گانه icdl

آموزش Excel  حرفه ای

آموزش access حرفه ای

فتوشاپ Photoshop

HTML - CSS - JQUERY

PHP مقدماتی و حرفه ای


طراحی وب سایت پیمان

جهت تبادل لینک تماس بگیرید


امروز : 98/01/04 - 11:03:01
آدرس آی پی شما : 54.90.204.233
تعداد بازدید امروز : 218
این ماه : 542
بازدید امسال : 542
کل بازدید: 225,766

تخفیفات ویژه برای مشتریانمجتمع آموزشی هوش‌برتر مفتخر است که با امضاء تفاهم‌نامه و قرارداد با سازمان‌هایی که در ادامه ذکر شده است خدمات آموزشی خود را با تخفیف به گروه‌های خاص مرتبط با هر یک از این موارد ارائه کند.


ناجامجتمع آموزشی هوش‌برتر از سال 1390 با موسسه خدمات علمی آموزشی ناجا (نیروی انتظامی) تفاهم‌نامه آموزشی داشته و طبق آن پرسنل نیروی انتظامی و خانواده‌های آن‌ها با ارائه معرفی‌نامه می‌توانند از امکانات آموزشی این موسسه با تخفیف 25% بهرمند شوند.


کمیته امداد امام خمینیمجتمع آموزشی هوش‌برتر از سال 1389 با معاونت امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی تفاهم‌نامه آموزشی داشته و طبق آن افراد تحت پوشش و خانواده‌های آن‌ها می‌توانند از امکانات آموزشی این موسسه با تخفیف 50% بهرمند شوند.


اداره کل امور بانوان شهرداری تهرانمجتمع آموزشی هوش‌برتر با اداره کل امور بانوان شهرداری تهران تفاهم‌نامه آموزشی داشته و به بانوان سرپرست خانواده که تحت حمایت این نهاد قرار دارند با ارائه معرفی نامه خدمات آموزشی دارای تخفیف ارائه می‌نماید. لطفاً برای اطلاع از شرایط آن به امور بانوان شهرداری مناطق تهران مراجعه کنید.


برای دریافت اخبار مربوط به تخفیف‌های دوره‌ای و دارای مناسبت و همچنین دریافت اطلاعات آموزشی رایگان می‌توانید به شبکه‌های اجتماعی موسسه هوش‌برتر بپیوندید.اینستاگرام هوش برتر